Prostory pro podnikání
a volný čas

Najděte prostory rychle a snadno

Hledejte prostor

Vyberte typ prostoru

Hledejte v nabídce míst

Projděte si nabídky a pátrejte po vhodném místě

Vyberte si ideální prostor

Rozhodněte se podle lokality, ceny nebo účelu.

Kontaktujte majitele místa

Pošlete mu zprávu a dohodněte se na podrobnostech.

Nabídněte svůj prostor lidem

Sdílejte své místo a také si přivydělávejte.

Příběhy hostů

Vždy jsme chtěli se ženou malou zahrádku. Tady jsme sehnali tu pravou, trávíme na ní veškerý volný čas a letos jsme sklidili první úrodu. S majiteli vycházíme moc dobře, občas na zahrádce hlídáme jejich dcerku.

Jiří, 59, Brno

Do své sdílené dílny v přízemním domku jsem přivezla šicí stroj a všechny ty hromady látek, co už mi doma padaly na hlavu. Cena pronájmu mi přijde v pohodě a majitelé jsou velmi milí a vstřícní.

Mariana, 28, Praha

Dlouho jsem hledal kancelář, kam bych mohl zvát své klienty, aniž by mi do toho skákaly děti nebo pes. Konečně jsem našel ideální prostředí v centru Prahy a to bez neúnosného nájmu.

Pavel, 34, Brno

Masérský kurz byl můj sen, bydlím ale za městem a zvát si klienty domů nebylo ideální. Teď masíruji v hezkém pokoji v centru města, klienti nemusí daleko a s majiteli si dobře rozumím. Občas mi i uvaří oběd a já jim za to uvolním krk nebo bolavá záda.

Klára, 40, Praha

Našel jsem tu skvělé místo pro psaní románu. Paní domácí mě neruší, pronájem jsme domluvili rychle a bez problémů. Poplatek je minimální, rád na oplátku pomůžu třeba vyměnit žárovku.

Lukáš, 36, Praha

Jsem učitelka češtiny a přivydělávám si doučováním dětí. Bydlím daleko od školy a tak jsem ráda, že jsem našla místo 5 minut od školy v bytě paní Marie, kam za mnou žáči 2x týdně mohou docházet.

Lenka, 32, Brno

Úvodní stránka

Úvodní stránka, text stránky