Časté otázky

?

K čemu slouží portál Sdílejprostor?

Sdílejprostor.cz pomáhá propojit lidi a organizace, které mají nějaký volný nebo částečně nevyužité prostory s těmi, kteří je potřebují pro podnikání nebo volnočasové aktivity.
?

Proč sdílet prostor?

Sdílení je moderní způsob jak rozložit náklady, ušetřit čas, peníze a navázat zajímavé kontakty, které mohou přivést nové zákazníky.
?

Jak mohu nabídnout prostory ke sdílení?

Vaše prostory lze nabídnout jednoduše pomocí formuláře na našich stránkách. Prostory stačí je stručně popsat, přidat fotografie a vybrat, pro jaký účel je nabízíte ke sdílení. Nabídku jedním kliknutím nahrajte na naše stránky a hned potom vás už mohou kontaktovat zájemci způsobem, který jste si vybrali.
?

Kdo určuje podmínky sdílení?

Ceny, časy, podmínky a účel pro který prostor nabízíte je zcela pod vaší kontrolou. My vám jen při nahrávaní vaší nabídky pomůžeme vybrat z možností a na nic nezapomenout.
?

Co znamená vyhledávání podle typů nebo účelu využití prostor?

Abychom vám to zjednodušili, tak jsme pro vás vytvořili intuitivní způsob vyhledávání prostor. Do vyhledávače můžete zadat buď TYP prostor, které hledáte (ateliér, kuchyň, tělocvičnu...) nebo ÚČEL, pro který prostor potřebujete (pro seminář, vaření, cvičení...). Podle toho, co vám víc vyhovuje. Vyhledávání můžete optimalizovat filtrem.
?

V čem se Sdílejprostor.cz liší od jiných inzertních portálů?

Lidé u nás mohou hledat prostory podle konkrétního typu prostor (ateliér, kuchyň, tělocvičnu) nebo podle účelu, pro který ho potřebují (pro seminář, vaření, cvičení...). Vyhledávání je proto rychlé a zcela relevantní. V tom je Sdílejprostor.cz unikátní.
?

Kdo jsou Hostitelé a kdo jsou Hosté?

Hostitelé jsou osoby, které prostor nabízejí. Hosté jsou lidé, kteří prostor potřebují.
?

Kolik stojí zveřejnění nabídky?

Zveřejnění nabídky na sdílejprostor.cz je ZDARMA.
?

Kdo jsou lidé, kteří hledají sdílený prostor?

To se odvíjí podle typu místa, které nabízíte. Většinou jsou to podnikatelé a profesionálové hledající místo pro práci nebo nadšenci s různými koníčky.
?

Jaký prostor mohu sdílet?

Nabídnout můžete jakýkoli prostor pro práci nebo volný čas. Učebnu, kancelář, místnost pro terapii nebo masáže, školní tělocvičnu, kadeřnické studio, stodolu nebo heliport. Každé místo má svého zájemce.
?

Nejsem majitel, mohu sdílet?

Být přímým majitelem prostor není podmínkou. Se svolením majitele můžete rozložit náklady mezi více lidí i vy.